up

O mnie

Cześć!

Mam na imię Gosia Domiszewska, na co dzień jestem grafikiem komputerowym oraz fotografem. Głównie tworzę grafikę do gier komputerowych. Dużo satysfakcji sprawia mi również kreowanie identyfikacji wizualnych firm oraz digital marketing.
W ostatnim czasie moją dużą uwagę przyciągają media społecznościowe.

A czym jest Domisiowo.pl?

To mój prywatny świat, którym chcę dzielić się z innymi. Chciałabym by ten blog był inspiracją dla rodziców, którzy mają podobne wartości do moich. W dobie chińskich zabawek i wszechobecnej sztuczności, szukają czegoś wyjątkowego dla swojego dziecka. Wyszukany design jest dla mnie priorytetem. Wszystko zrobione od serca jest małą sztuką, którą warto promować i uczyć od najmłodszych lat.

Plastyka była ze mną od zawsze. Moja Mama twierdzi, że szybciej zaczęłam rysować niż chodzić. Coś w tym musi być, pamiętam że jako dziecko byłam bacznym obserwatorem świata. Sztuka stała się pasją, która miała duży wpływ na mój rozwój. Uważam, że jest bardzo ważna dla dzieci, nie tylko pod względem manualnym ale przede wszystkim psychicznym.

Jestem absolwentką:
2006 – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie
2009 – Wydział Sztuki, Uniwersytet Rzeszowski, Edukacja Plastyczna

Nauki społeczne…

Od zawsze interesowałam się dziennikarstwem, psychologią, socjologią oraz neurobiologią. Jestem osobą, która ciągle poszerza swoje zawodowe horyzonty. W 2013 roku ukończyłam studia magisterskie: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Obecnie jestem w trakcie seminarium doktorskiego o specjalizacji komunikacja wizualna.

Od ponad 10 lat zawodowo zajmuję się fotografią, która łączy ze sobą wszystkie moje pasje. Wrażliwość plastyczną, wiedzę techniczną oraz przyjemność pracy z  ludźmi. Jestem typowym ekstrawertykiem, który czerpie energię od innych. Moim celem zawodowym jest współpraca z osobami bądź firmami, które tak jak ja cenią dobry design, kreatywność oraz ciągły rozwój.

Zapraszam do kontaktu, chętnie porozmawiam lub nawiążę współprace.

WSPÓŁPRACA
KONTAKT